E mërkurë, Gusht 12, 2020
Etiketimet Makina

Etiketim: makina

Aksidentohet i moshuari, u godit nga një automjet

Një 65-vjeçar, i cili lëvizte me biçikletë, u aksidentua pasi u përplas nga një automjet në lëvizje. Aksidenti ka ndodhur në bulevardin 'Bajram Curri' I...

1 i vdekur dhe 4 të plagosur, policia jep detaje rreth...

Policia e Elbasanit ka dhënë detaje mbi aksidentin e rëndë që ndodhi në orët e pasdites në fshatin Poroçan, ku humbi jetën një persona...

Makina e djegur mbrëmjen e djeshme/ Policia jep detaje, ja kujt...

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në fshatiin Gracen të Elbasanit, në segmentin e vjetër, Elbasan-Tiranë është gjetur një automjet tip Peugeot...

Eksploziv makinës në qendër të qytetit, ja kujt i përket

Një automjet tip “Mercedez Benz” është shkatërruar me eksploziv në qendër të qytetit në Delvinë. Nga të dhënat paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth...

Falen gjobat, kthehen patentat dhe makinat e bllokuara/ Ja ç´parashikon Akti...

Akti Normativ i Qeverisë, përmes të cilit, Kryeministri Edi Rama tha se falen gjobat dhe i kthehen patentat e marra për 3 vjet drejtuesve...

Makina del nga rruga, humb jetën 39-vjeçari

Një 39-vjeçar humbi jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Lezhë. "Në aksin rrugor Lezhë-Milot...

Digjet një makinë në Vlorë, dyshohet e qëllimshme

Një makinë e parkuar poshtë një pallati në Vlorë është djegur gjatë mbrëmjes së sotme. Raportohet se makina kishte tri javë që nuk lëvizte...

Përplasen dy automjete, plagosen 3 persona

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Tepelenë- Gjirokastër. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa raportohet për 3 të lënduar. Mësohet se 3...

Paniku nga koronavirusi/ Afatet e reja të gjobave në regjistrimin e...

Për shkak të situatës të rënduar nga koronavirusi në Itali dhe Greqi, Drejtoria e Shërbimit të Transportit Rrugor shtyn afatin e mosaplikimit të gjobës...

VIDEO/ Aksident në Korçë, makinat përplasen “kokë më kokë”

Një aksident rrugor, fatmirësisht pa pasoja të rënda, është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Korçë. Në aksident janë përfshirë dy automjete. Aksidenti ka ndodhur pranë...

Ndryshimet e Kodit Rrugor/ Çudirat e propozimit që do të bëjnë...

Nga Boldnews.al Dëshira e madhe e drejtuesve të lartë policorë për të forcuar masat e gjobave për shoferët, i ka kthyer në hartues të disa...

FOTO/ Aksidenti në aksin Rinas-Fushë Krujë, dy makina përfundojnë në kanal

Një aksident, ku janë përfshirë dy automjete, ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Rinas-Fushë Krujë. Nga fotot e publikuara nga LSA, shihen...

VIDEO/ Në kërkim të makinave luksoze, policët mbeten “në rrugë”. Ja...

Prej disa ditësh policia ndodhet në terren në kuadër të zbatimit të paketës anti-KÇK. Në media u nxituan të shpërndahen pamje të efektivëve të përfshirë...
WhatsApp DENONCO