E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet #Lubonja#Boldnews

Etiketim: #Lubonja#Boldnews

Raporti i Freedom House/ Lubonja: Kemi pësuar rënie për shkak të...

Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, raportin e Freedom House, që thekson se Shqipëria ka pësuar rënie në qeverisjen demokratike dhe...

Ndryshimet në Kodin penal/ Lubonja: Nuk më bindi përgjigja e Metës

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në studion e lajmeve në News 24, deklaroi se nuk është bindur nga përgjigjja e Presidentit Meta në lidhje...

Ndryshimet në Kodin Penal/ Lubonja: Qëllimi është që t’i futet frika...

Analisti Fatos Lubonja teksa komentoi ndryshimet në kodin penal që u miratuan sot në Kuvend, ku përcaktohet shtrëngimi i masës së dënimit për ata...

Lubonja: Gjimnazi ‘Sami Frashëri’ mund të shembet, do të hapet tender...

Analisti Fatos Lubonja në një lidhje direkte në ‘Opinion’ për News24 ka zbuluar se gjimnazi ‘Sami Frashëri’ në Tiranë e dëmtuar nga tërmeti i...
WhatsApp DENONCO