E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Lojtar

Etiketim: lojtar

Courtois: Makth Messin? Aspak, është lojtar si gjithë të tjerët

El Clasico-ja e radhës mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të luhet mbrëmjen e nesërme ora 21:00. Më herët për të folur për këtë...

Zyrtare/ Chelsea nënshkruan me Hakim Ziyech

Hakim Ziyech është zyrtarisht një lojtar i Chelseat. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi holandez në rrjetet sociale, ndërsa theksohet se sezonin aktual lojtari do...

Inter nuk ndalet, i “rrëmben” një tjetër lojtar Man.United

Pasi u shfaq aktive në merkaton e janarit, skuadra e Interit vazhdon të rindërtojë skuadrën e saj me elementë të rinj. Këtë herë skuadra zikaltër...
WhatsApp DENONCO