E dielë, Mars 29, 2020
Etiketimet Lleshaj

Etiketim: lleshaj

“Rrini në shtëpi”/ Pas Ramës edhe Lleshaj paralajmëron qytetarët me gjoba

Jo vetëm Kryeministri Edi Rama, por edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka paralajmëruar qytetarët se do përballen me masa ndëshkimore të ashpra nëse...

”Orët dhe ditët në vijim janë vendimtare”, Lleshaj: Barra kryesore mbi...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në njëvideo të publikuar në FB lidhur me kontrollet e Policisë dhe Ushtrisë për kufizimin e lëvizjes së qytetarëve...

Meta i përgjigjet flakë për flakë Lleshajt: Qetësohu “gjeneral” në poture

Pas deklaratës së bërë nga ministri i brendshëm Sandër Lleshajn Twiter, lidhur me tubimin e thirrur nga presidenti dhe ku e cilëson njeri me...

Thirrja e presidentit Meta, Lleshaj: Garantojmë tubimin, zotëria njeri me çrregullime...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj paralajmëron Presidentin e vendit Ilir Meta, se ka ardhur koha që funksionimi i institucionit të presidentit duhet të kornizohet...

Deputetët e opozitës parlamentare nuk binden nga Lleshaj, kërkojnë interpelancë të...

Opozita parlamentare me një letër drejtuar  kryeparlamentarit Gramoz Ruçi i kërkon urgjentisht interpelancë me ministrin e brendshëm Sander Lleshaj. Duket se situata e rendit në...

“As Assadi nuk “pushtoi” xhamitë për sulme ndaj opozitës”/ Ish-deputeti reagon...

Ish-deputeti Tritan Shehu, përmes një postimi në rrjetet sociale, i është përgjigjur deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, lidhur me reagimin e policisë...

Lleshaj në Kuvend: Ja sa shitet sot 1 kg kanabis…

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ishte sot në interpelancë, e cila ishte kërkuar nga deputeti Lefter Maliqi. Lleshaj foli për çështjet e rendit dhe sigurisë,...

I dha gaz helmues Lleshajt kundër protestuesve, kërkohet largimi i Drejtorit...

Pas skandalit me gazin lotsjellës, që drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ia huazoi jashtëligjshëm policisë së Shqipërisë, dhe arrestimit të hetuesve të...

250 personazheve të krimit do u konfiskohet pasuria? Çfarë thotë Sandër...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ftuar në Open në Top Channel foli për paketën anti-KÇK. Lleshaj tha se nuk mund të flasim për...

“Kryebashkiaku socialist ndihmoji në lirimin e Lul Berishës? Lleshaj i indinjuar:...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, mbrëmjen e sotme foli për Operacionin Forca e Ligjit si dhe për lirimin e të fortëve nga burgu. Teksa po...

Prençi-Lleshajt: Vrasja e Reçit, dil publikisht dhe thuaj kush fshihet pas…

Shemsi Prençi, këshilltar pranë Presidentit Ilir Meta, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e së hënës në emisionin “360gradë” në RTV...

“Herë tjetër flasim ndryshe…”/ Kujtim Gjuzi paralajmëron Sandër Lleshaj

“Herë tjetër do flasim ndryshe”. Kështu iu drejtua deputeti Kujtim Gjuzi, ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, gjatë seancës parlamentare. Ndërsa mori fjalën në Kuvend, duke...

Dëbimi i mësuesit turk/ Lleshaj: E bëri drejtori jo unë…

Sandër Lleshaj, ministër i Brendshëm, tha sot në Kuvend se shtetasin turk Harun Çelik, i dëbuar nga Shqipëria drejt Turqisë më datën 1 janar,...
WhatsApp DENONCO