E shtunë, Korrik 4, 2020
Etiketimet Liri

Etiketim: liri

Greqi/ Nga 4 maji qytetarët dalin lirisht, lejohen dyqanet dhe parukeritë

Greqia pasi shifrat e koronavirusit kanë rënë ndjeshëm ka shpalosur edhe planin e rihapjes dhe çlirimit nga Lock-Down. Siç shkruajnë mediat greke, më 4 maj...

“Kufizon liritë e qytetarëve në liri dhe u jep liri të...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, ka ironizuar vendimin për lirinë e përkohshme që i është dhënë disa prej të burgosurve, pas përhapjes së koronavirusit...

Në burg për atentatin ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në...

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë...
WhatsApp DENONCO