E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Lecce

Etiketim: lecce

Seria A/ SPAL bie në Serie B, Lecce vetëvrasje! Politano me...

Me një gol spektakolar në sekondat e fundit, Napoli arrin të fitojë ndaj Udinese dhe të kthehet në vend të gjashtë në renditje, duke...

Juventus “poker” ndaj Lecces, blindon vendin e pare

Juventusi ka mposhtur 4-0 Leccen në “Allianz Stadium” në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të në Serie A. Të katër golat u shënuan në...

Serie A/ Juventus sfidon Leccen në “Allianz Stadium”, synohet shkëputja nga...

Juventusi luan mbrëmjen e sotme në orën 21:45 kundër Lecces, në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të të Seria A. Pas ndalesave të dy...

Juventusi merr frymë lirisht, Gonzalo Higuain i gatshëm për sfidën ndaj...

Gonzalo Higuain është stërvitur normalisht me Juventusin dhe pritet të jetë një vlerë e shtuar e skuadrës bardhezi ditën e nesërme ndaj Lecces. Sipas “Tuttomercatoweb”,...

Roma-Lecce, formacionet e mundshme

Roma sfidon sot në "Olimpico", ora 18:00 skuadrën e Lecces, ndeshje kjo e vlefshme për raundin e 25-të të Serisë A. Trajneri i Romës, Paulo...

Genoa shpërdoron avantazhin e dyfishtë, barazon ndaj Lecces

Genoa “flirtoi” me fitoren në transfertën puljeze përballë Lecces, pro e konsideroi të mbyllur përpara kohe ndeshjen dhe në fund arriti të marrë një...
WhatsApp DENONCO