E shtunë, Gusht 15, 2020
Etiketimet Lac

Etiketim: lac

Shembet godina në Laç, do ndërtohet pallati për të pastrehët nga...

Një ndërtesë trekatëshe është shembur mëngjesin e së dielës në Laç. Kjo godinë është në pronësi të dy vëllezërve Zyma, të cilët e kishin...

U arrestuan se prodhonin ilaçe kundër Covid-19, gjykata i liron

Gjykata e Kurbinit vendosi masën “detyrim paraqitje” per Frederik Frrokaj dhe nipin e tij Henri Frrokaj. Ato u arrestuan pak ditë më parë nga Policia...

VIDEO/ I dëmtuar nga tërmeti, fadromat e IKMT shembin spitalin e...

Spitali i Laçit, një nga institucionet shtetërore të dëmtuara rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit, është shembur në orët e para të mëngjesit nga...

Del foto/ Kush është djali i policit që u përfshi në...

Klaudio Përkola, 21-vjeçari i shpallur në kërkim lidhur me vrasjen e Bujar Hasanit dhe biznesmenit Paulin Gjergji, rezulton të jetë djali i një efektivi...

Vrasja e dyfishtë në Laç, zbardhen emrat e të kërkuarve

Pas arrestimit të Eduart Lamajt, policia raportohet ka shpallur në kërkim edhe tre bashkëpunëtorët e tij në atentatin e 30 majit në Laç ku...

Krimi i dyfishtë në Laç, autori i arrestuar: Nuk vajta për...

Para grupit hetimor, i arrestuari kryesor për vrasjen e dyfishtë në Laç, Eduard Lamaj ka deklaruar se nuk kishte ndërmend të kryente krimin. “Nuk vajta...

FOTO/ Tërmeti shkatërroi spitalin, fëmijët në Laç lindin në kushte skandaloze

Spitali i Laçit u shpall përkohësisht i pabanueshëm disa ditë pas tërmetit, ndërsa pacientët u transferuan në Lezhë dhe shërbimi ambulatorë e urgjenca u...

Plagoset me armë 1 person, dyshimet e para

Një person është plagosur me armë zjarri në Laç. Ngjarja ka ndoodhur mbrëmjen e së mërkurës. Mësohet se i plagosuri është 26 vjeç. Sipas informacioneve...

Dy viktima dhe një i plagosur, si ndodhi atentati me armë...

Mëngjesin e sotëm ka shkuar në 2, bilanci i viktimave nga atentati me armë zjarri i një nate më parë në Laç. Kujtojmë se...

Vrasje me armë zjarri në Laç, ngjarja në një hotel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Laç. Sipas informacioneve paraprake, ndaj një personi është qëlluar me armë zjarri duke e lënë...

Detaje nga ngjarja në Laç/ 19-vjeçari u vetëplagos me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Laç. Sipas informacioneve paraprake, një person është vetëplagosur me armë zjarri. I plagosuri është 19-vjeçari...

Aksident në Laç, makina përplas këmbësoren

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Laç. Sipas informacioneve paraprake, një automjet ka përplasur një këmbësore. Për pasojë, kjo e fundit ka...

Të braktisur dhe pa zgjidhje, banorët e Laçit rikthehen në shtëpitë...

Nikoll Kola nuk ka dalë asnjë ditë prej apartamentit në ish-konviktin tre katësh në Laç, të cilin e bleu me dëshmitarë para 15 viteve....
WhatsApp DENONCO