E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Kujtime

Etiketim: kujtime

Rudina Hajdari kujton takimin e fundit me të atin/ “Dimë kush...

Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit, ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion" takimin e fundit me babanë një orë para se ai...

Kur Azemi thërriste: “Nuk duam spektatorë!”

Nga Ilir Kadia E kam fiksuar ne kujtese Azem Hajdarin tek sheshi para mences te Qytetit “Studenti”, te henen e pare te pas revoltes studentore...

Në kërkim të kujtimeve, banorët e Thumanës kërkojnë foto dhe dokumente...

14 ditë pas tërmetit banorët e Thumanës qëndrojnë përballë rrënojave të banesave të tyre për të kërkuar fotografi dhe dokumente dhe sende të tjera...

Milanit i kanë mbetur veç kujtimet, historia e rënies së një...

Milani “strehohet” te kujtimet për atë që ka qenë. Në pamundësi për të ndërtuar një të ardhme, që eklipsohet nga e kaluara kuqezi, trashëgimia...
WhatsApp DENONCO