E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Kufome burre nena boldnew shost domain

Etiketim: kufome burre nena boldnew shost domain

E tmerrshme/ Një burrë jetonte prej 7 vjetësh me kufomën e...

Rasti në Tiranë i vajzës që rrinte në shtëpi prej 15 muajsh me trupin e motrës së vdekur dhe prej ditësh edhe me kufomën...
WhatsApp DENONCO