E hënë, Gusht 10, 2020
Etiketimet Kritika

Etiketim: kritika

Kryebashkiaku i Ramës kritika Qeverisë: Si mund të ndalosh dasmat, ndëshkime...

Kryebashkiaku socialist i Lezhës Pjerin Ndreu ka shprehur kritika dhe pakënaqësi ndaj mënyrës se si Policia e Shtetit e drejtuar nga Sandër Lleshaj dhe...

Standartet e shumëfishta të Vetingut/ ONM “justifikon” veten, duke sulmuar KPK

Nga Boldnews.al Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) ka kritikuar ashpër praktikën e ndjekur nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit për konfirmimin në detyrë të...

Përdhunimi i 15-vjeçares/ Kodheli: S’jam injorante, as mund të bëj moral,...

Mimi Kodheli, deputete e PS, ka reaguar ashpër pak ditë më parë, gjatë një mbledhjeje Komisioni Parlamentar, lidhur me skandalin e përdhunimit të një...

De Niro kritikon Trump: Nuk i intereson sa njerëz vdesin nga...

Më parë, e ka quajtur “idiot” dhe të “çmendur”, ndërsa tashmë ylli i Hollivudit Robert De Niro, ka reaguar sërish ashpër ndaj Presidentit amerikan...

Dekretoi ndryshimet në Kodin Penal/ Meta u përgjigjet kritikëve: Pseudo-intelektualë, thellojuni

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes përmes një postimi në rrjetet sociale ndaj kritikëve lidhur me dekretimin e ndryshimeve në Kodin Penal. Meta i cilëson...

Pedagogu i njohur shpërthen ndaj SPAK: I çuditur me profesionalizmin e...

Aktivisti i shoqërisë civile dhe pedagogu Erion Kristo përmes një postimi në rrjetet sociale e cilëson të ulët profesionalizmin e SPAK në rastin e...

Pas humbjes ndaj Dormund-it, Neymar kritika PSG-së për mënyrën se si...

Braziliani Neymar provokon një “zjarr” të ri në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e 1/16-ve të Championsit. Sulmuesi...

“Ajo ka humbur në famë dhe para”, Wanda Nara kritikohet ashpër...

Wanda Nara është  gjithmonë krefjalë e mediave shpeshherë për bëmat e saj e shpesh për fotot provokuese që shpërndan në Instagram. Ajo gjithashtu është...

Ish-trajneri i Milanit kritika klubit: Investimi te një 38-vjeçar nuk është...

Pas një serie rezultatesh pozitive, Milani po shfaq përsëri probleme, teksa humbja kundër Interit teksa kryesonin pjesën e parë me rezultatin 0-2, ka lënë...

Bayerni nuk po bën Bayernin, Neuer kritika ndaj skuadrës

Manuel Neuer ka reaguar ashpër pas humbjes së djeshme të Bayernit 2-1 në transfertë ndaj Munchegladabach. Tani bavarezët gjenden 7 pikë larg të vendit...

Reforma në Drejtësi/ Kritikat nga Brukseli. Ndërgjegjësim apo fonde të reja...

Nga Boldnews.al Një artikull i publikuar pak ditë më parë në “European Western Balkans” hedh dyshime mbi mënyrën se si po zbatohet Reforma në Drejtësi...

Pozicioni te Barcelona/ Griezmann me kritika indirekte për Valverden

Antoine Griezman ka folur për vështirësitë që po has në adoptimin te Barcelona qëkur erdhi nga Atletico e Madridit në merkaton e verës. Fituesi i...

I shisni gratë te dashnoret, laheni me sapun Rrogozhine/ Dritan Hila...

Analisti Dritan Hila ka reaguar ashpër ndaj atyre që iu kundërvunë kur ai sulmoi Presidentin e Francës dhe bashkëshorten e tij, lidhur me veton...
WhatsApp DENONCO