E hënë, Gusht 19, 2019
Etiketimet Krimi

Etiketim: krimi

Pikat e nxehta të krimit të organizuar/ Shqipëria furnizuesi kryesor i...

Një raport i ri arrin në përfundimin se trafiqet ilegale që rrjedhin përmes porteve, qyteteve dhe pikave kufitare të Ballkanit Perëndimor mundësohen nga një...

Raporti mbi krimin e organizuar/ Kokaina e Amerikës Latine hyn në...

Në Vjenë është publikuar sot nga Nisma Globale Kundër Krimit të Organizuar Transnacional, raporti për krimin e organizuar. Ky raport ka identifikuar vendet e Ballkanit...

Grabitja me 1 të vdekur, shqiptari rrëfen krimin/ Përgjimet që zbuluan...

Një 34-vjeçar shqiptar ka zbuluar gjithçka rreth grabitjes në Sitia në Kretë, ku si pasojë e dhunës humbi jetën një grua e moshuar 88...

Vendimi i Apelit/ Burgim të përjetshëm për autorin e masakrës në...

Miklovan Parubi, 35-vjeçari nga fshati Dajç i Shkodrës, ka marrë dënimin maksimal nga drejtësia, at♪7 të burgimit të përjetshëm. Gjykata e Apelit në Shkodër dha...

Politika drejtohet nga krimi, ja çfarë pritet…/ Ish-ministri i Brendshëm deklaratë...

Dritan Demiraj, ish-ministër i Brendshëm, thotë se vendimi i paprecedentë i opozitës për të djegur mandatet ishte mënyra e vetme për të detyruar largimin...

Në Shkodër po punojnë shumë agjensi kundër krimit/ Zbardhet strategjia që...

Janë shumë agjensi që po punojnë në Shkodër kundër grupeve kriminale. Deklarata është bërë nga ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, sipas të cilit në...

Shifrat e frikshme, Krimi 11-Rama 0…

Nga Boldnews.al Krimi ka goditur sërisht Shkodrën ditën e sotme, ndërsa policia ka mbajtur shënim viktimën e 10 dhe të 11 në 8 muajt e...

Vrasjet në Shkodër, ish-presidenti: Qeverisja e ardhur nga krimi, pjell vetëm...

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Shkodër, ku pranë banesës së tyre u ekzekutuan vëlleyëzit Astrit...

Vranë dhe i zhdukën trupin shqiptarit, italianët kërkojnë pafajësinë/ Historia e...

Kanë kërkuar pafajësinë e lirinë e tyre të plotë në Gjykatën e Apelti, katër italianët e arrestuar me akuzën e vrasjes dhe zhdukjes së...

Vrasjet në Shkodër, situate më keq se 1997/ Krimi dominon gjithçka

Izmira Ulqinaku, ish-deputete e PD-së, ka reaguar lidhur me ngjarjet kriminale në Shkodër, ndërsa shprehet se pushteti i krimit po mbjell terror dhe pasiguri...

VIDEO+FOTO/ Ja kush janë dy vëllezërit që u vranë sot në...

Astrit dhe Brahim Bilali u qëlluan për vdekje sot në mëngjes në Shkodër, ndërsa ngjarja ka ndodhur pranë banesave të tyre në lagjen Kiras. Dyshimet...

Ekzekutimi i dyfishtë në Shkodër, detajet e reja/ Vëllezërit u vranë...

Dy vëllezërit, Astrit dhe Brahim Bilali, u vranë sot në mëngjes në afërsi të zonës Zooteknike të Shkodrës. Ekzekutimi ndodhi rreth orës 09:30, ndërsa...

Vrasja e dyfishtë në Shkodër/ Viktimat babai dhe xhaxhai i ish-boksierit...

Dy vëllezërit, Astrit dhe Brahim Bilali, u vranë sot në mëngjes në afërsi të zonës Zooteknike të Shkodrës. Ekzekutimi ndodhi rreth orës 09:30, ndërsa...