E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Kolaps

Etiketim: kolaps

Kolaps në Kosovë: Shëndetësia, arsimi, dogana dhe policia në grevë

Të premten shëndetësia e Kosovës do të jenë në grevë prej orës 07:00 deri në 15:00. Po ashtu dhe Arsimi. Të gjitha universitetet, shkollat,...
WhatsApp DENONCO