E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Kepuca e arte

Etiketim: kepuca e arte

VIDEO – Leva kurorëzohet “mbreti i golave”/ Polaku merr Këpucën e...

Me 41 gola, Robert Lewandowski vendosi një rekord të ri në Bundesligë sezonin e kaluar.Këtë të Martë, ai mori çmimin e "Këpucës së Artë"...

Superiorja/ Gara për “Këpucën e Artë” ka një detaj të veçantë,...

Kyrian Nwabueze fitoi vjet “Këpucën e Artë” në Kategorinë Superiore, pasi shënoi 24 gola me fanellën e Laçit. Sulmuesi nigerian e kishte sezonin debutues...

Premier League uli “siparin”, veterani mposht yjet dhe fiton “Këpucën e...

Jamie Vardy është fituesi i “Këpucës së Artë” në Premier League. Sulmuesi i Leicester  është golashënuesi më i mirë i këtij sezoni në Premier...

Të Fundit