E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Kengetari kurveri vdek boldnew shost domain

Etiketim: kengetari kurveri vdek boldnew shost domain

‘Muzika ka vdek, aty mbizotëron k*rvëria’/ Këngëtari shpërthen ndaj ‘Festivalit të...

Këngëtari i njohur Erik Lloshi është një ndër 26 pjesëmarrësit e “Festivalit të 59 të RTSH”. Kënga e tij titullohet “Jo” dhe trajton tematikën...
WhatsApp DENONCO