E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Kenga magjike

Etiketim: kenga magjike

Ardit Gjebrea mban fjalën e dhënë! Fillon puna për ndërtimin e...

Ardit Gjebrea është një nga ata personazhe publik që ka dalë në mbështetje të personave të prekur nga tërmeti duke i ndihmuar ata me...

Rezart Veleshnja thumbon Eneda Tarifën: Fifi fitoi vendin e parë, mua...

Rezart Veleshnja ka hedhur një thumb për Eneda Tarifën në finalen e "Shiko kush luan". Aktori i humorit, teksa nisi të falenderonte Luanën, Florian...

Ardit Gjebrea jep lajmin befasues: Këtë vit nuk ka ‘Këngë Magjike’

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka lajmëruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se këtë vit, ndryshe nga vitet e kaluara nuk do...

Eneda Tarifa tregon mbi raportin me Fifin pas “Këngës Magjike”

“Kënga Magjike” këtë vit po ashtu ngjalli polemika të shumta në mes artistëve shqiptarë dhe jo vetëm. Meqë pas përfundimit të festivalit dhe pas fitores...

“Besa i paralajmëroi”/ Fatma dhe Aulona: Le të na hedhë në...

Agjentit 00Thumb në “Thumb On” në RTV Ora, javën e kaluar tregoi se arsyeja e vërtetë e largimit të Besa Kokdhimës është se kënga...

“Marova” është dedikim/ Fifi zbulon personin që i ka vjedhur zemrën

Fifi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar pasi i ka bërë për vete me tipin që ka dhe zërin e...

“… mizerabël”, Mustafa Nano ç’nuk thotë për Rovena Dilon

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo ishte një ndër konkurrentet në edicionin 21 të “Këngës Magjike”.  Ajo mori pjesë në festival me këngën “Cinderella”. Mustafa...

Noizy i ‘përvishet’ keq Ardit Gjebreas: Artist i vogël… sheh interesat...

Noizy ka reaguar ashpër ndaj Ardit Gjebreas për mënyrën e votimit dhe padrejtësitë që bëhen në “Këngën Magjike”, madje Noizy e ka quajtur këtë...

“Pse nuk fitove ti por ajo sorra?”, Fifi jep përgjigjen që...

Fifi dhe Eneda Tarifa ishin dy pretendentet kryesore për të fituar edicionin e 21 të “Këngës Magjike”, mirëpo Eneda u shpall fituesja e çmimit...

“Jemi njerëz jo hiena”/ Endri Prifti shpërthen ndaj Ardit Gjebreas: Puno...

Festivali i “Këngës Magjike” ka pasur hatërmbetje dhe pakënaqësi gjithmonë dhe ashtu ndodhi edhe këtë vit. Endri Prifti ka qenë ai i cili i...

Këngëtarja degjeneron publikisht Jonida Maliqin: “Mos gjyko kur s’ke kënduar ndonjëherë...

Kënga Magjike 2019 u fitua nga Eneida Tarifa me këngën “A do ma zgjasësh dorën”. Në vendin e dytë doli Fifi, ndërsa vendin e...

Sherr mes treshes Gjebrea, Vejsiu dhe Grabocka? Alketa Vejsiu jep mesazhin...

Kohëve të fundit në media është përfolur  shumë për një përplasje mes Ardit Gjebreas në njërën anë dhe Vera Grabockës e Alketa Vejsiut në...

“Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua”/ Sherr mes dy këngëtarëve...

“Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, një këngë e punuar nga Flori Mumajesi. Në vlerësimin e pikëve,...
WhatsApp DENONCO