E dielë, Mars 29, 2020
Etiketimet Kavaja

Etiketim: kavaja

Dy nga pacientët e rinj, djali infektoi babain 80-vjeçar me koronavirusin

Ministria e Shëndetësisë tha sot se dy nga pesë të infektuarit me koronavirus që u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit janë nga Kavaja. Sipas...

Kavaja karantinë, reagon Bardhi: E papranueshme

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, nëpërmjet një reagimi në rrjete sociale shprehet se është e papranueshme kthimi i Spitalit të Kavajës në karantinë,...

Nuk i bëjnë “Like” në rrjetet sociale, Kryebashkiaku i Ramës spastron...

Kryebashkiaku i Kavajës, Redjan Krali, ka larguar nga funksionet punonjës vetëm se ata nuk i bëjnë "LIKE" në rrjetet sociale. Denoncimi është bërë nga...

Jeta mbi të gjitha…/ Basha inspekton banesat në Kavajë: Garanton strehimin...

Kreu i PD-së ka inspektuar nga afër banesat e dëmtuara nga tërmeti në qytetin e Kavajës. Qytetarët janë ankuar se askush nuk ka shkuar...

Larg duart nga Kavaja../ Paralajmërimi i ashpër për Edi Ramën pas...

Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka drejtuar një apel Kryeministrit Edi Rama që të mbajë duart larg Kavajës. Berisha shkruan në rrjet se kush guxon...

Rasti “Spiropali”, institucionet heshtin, shoqëria civile, “memece”

Skandali etik dhe ligjor i ministres së Shtetit, Elisa Spiropali, e cila identifikoi me video prindërit e të miturës së dhunuar seksualisht në Kavajë,...

Kërkohet largimi i Spiropalit, ja ligji që ka shkelur …

Deputetja demokrate Orjola Pampuri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ministren e Shtetit, Elisa Spiropali, për ngjarjen e rëndë të...

Kavaja, krimi, Elisa…

NGA FITIM ZEKTHI Nuk ka asnjë rëndësi nëse Elisa Spiropali apo Edi Rama kanë bërë ndonjë kërkim filozofik, ndonjë rravgim të gjatë mbi kuptimin e...

Shpërthen ish-zyrtari socialist/ Elisa ka rrjedhur, qeveri e mbushur me …

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali, ka shkaktuar një seri reagimesh, pas publikimit të një videoje me familjarë të 14-vjeçares që u dhunua në Kavajë...

Kristi Pinderi shpërthen ndaj Spiropalit: Shfaqje e turpshme, u konsumua një...

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali, publikoi një video në familjen e vajzës 14 vjeçare në Kavajë, pamje që shkaktuan reagime të shumta. Kundër ministres...

Vokshi në Kuvend: E turpshme fshehja e krimit monstruoz të Kavajës…

Deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur në Kavajë, duke shtuar se është e turpshme që po fshihet një krim...

VIDEO mallëngjyese e Elisës/ Harron të dënojë krimin, por s’kursen akuzat...

Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ka shpërndarë një video-mesazh, pas takimit që ka pasur me gjyshin e vajzës së mitur...

Përdhunimi në grup i të miturës në Kavajës/ Deputetja: Skandal heshtja...

Dhurata Çupi, deputete e PD, dhe Kryetare e aleancës së grave parlamentare, ka reaguar mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në Kavajë, ku një...
WhatsApp DENONCO