E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Kardhiq

Etiketim: kardhiq

Çmenduria e Ergys Verdhos/ Për 1 muaj shpërblen me 15 mln...

Nga Boldnews.al Rruga e re Kardhiq-Delvinë po shndërrohet në një minierë ari për firmat firuese dhe drejtuesit e Autoritetit Shtetëror të Rrugëve. Brenda muajit, drejtori...
WhatsApp DENONCO