E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Kafe

Etiketim: kafe

4 pijet më të shëndetshme që duhen pirë çdo ditë për...

Sëmundjet e zemrës janë nga sëmundjet më të përhapura në vendin tonë. Në Shqipëri, rreth 9000 njerëz vdesin çdo vit për shkak të sëmundjeve që...

FOTO/ Qytetari dixhital, një kafe mëngjesi për Ramën…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në rrjet një foto, e cila i ka mbërritur nga qytetari dixhital. “Qytetari dixhital ka një kafe mengjesi për Edvinin!”,...

Kamarierët mund të mbesin pa punë, ja ç’po ndodh…

Vendet e punës me përparimin e teknologjisë, janë shkurtuar dhe procese dikur të realizuara nga njerëzit sot realizohen nga makineritë. Ama këtë herë duket, se...
WhatsApp DENONCO