E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Josifi

Etiketim: Josifi

Tragjedia në familjen Josifi/ Flet mjeku: Blerta ka qenë pacientja ime,...

Dita ditës zbulohen faktë të reja për ngjarjen tragjike të Kombinatit ku u vetëflijuan Zhaneta dhe Anisa Josifi, ndërsa vajza tjetër Blerta arriti të...

Mister dy personat që shkonin në banesën e familjes Josifi, në...

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kombinat ku u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë kanë qenë të shumtë qytetarët që kanë informuar...

Ngjarja horror në Kombinat/ Pastori Pano: Nuk ka lidhje me krishtërimin,...

Në religjion flitet për ringjallje shpirtërore dhe jo fizike. Pastori Akil Pano i shokuar nga ngjarja makabre me familjen Josifi në Kombinat thotë se...

Përfaqësuesi i Kishës Ungjillore: Familja Josifi ka qenë anëtare para 15...

Pastori i Kishës Ungjillore në Kombinat Ergest Biti ka deklarua se familja Josifi ka qenë pjesë e Kishës Ungjillore në Përmet para 15 vitesh,...
WhatsApp DENONCO