E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet James Bond

Etiketim: James Bond

Paguan 100$ për garazhin, brenda gjetën makinën e James Bond (Foto)

Në vitin 1989, një çift nga Long Island pagoi rreth 100 dollarë për blerjen e një garazhi. As ata dhe as shitësi nuk e...
WhatsApp DENONCO