E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Ilir Meta

Etiketim: Ilir Meta

Meta: Paralajmërimi i BERZH tregon krizën e thellë ekonomike, të rishikohet...

Paralajmërimet e fundit të BERZH dhe të institucioneve të tjera ndërkombëtare për ulje ekonomike të Shqipërisë, Presidenti Ilir Meta i shikon jo vetëm shqetësuese...

Meta dekreton faljen e gjobave gjatë karantinës

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar faljen e gjobave të vendosura gjatë periudhës së karantinës. Sipas aktit të miratuar më herët në parlament, gjitha masat ndëshkuese...

Meta: Autoritetet duhet të respektojnë të drejtën e protestës në çdo...

Presidenti Ilir Meta deklaroi këtë të Premte se autoritetet duhet të respektojnë të drejtën e protestës në çdo kohë. Pasi mori pjesë në një seancë...

Meta: Liria sot cënohet në forma të reja. Hesht për Dvoranin...

Në ditën e Dëshmorëve është mirë të kujtojmë se liria e pavarësia nuk duhet të  mbrohen çdo ditë pasi në kohë të reja cënohen...

Ilir Meta i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje...

Besar Meta, djali i Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, feston sot 20-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë nuk...

Arbana Osmani argëtohet me memet e politikanëve frymëzuar nga emisioni i...

Memet e frymëzuara nga emisioni “Dua të të bëj të lumtur” që drejtohet nga Arbana Osmani kanë qenë të shumta kohëve të fundit. Arbana Osmani...

Dekretoi ndryshimet në Kodin Penal/ Meta u përgjigjet kritikëve: Pseudo-intelektualë, thellojuni

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes përmes një postimi në rrjetet sociale ndaj kritikëve lidhur me dekretimin e ndryshimeve në Kodin Penal. Meta i cilëson...

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta pinë nga një teke raki me...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë me Bieta Sulon. Ajo është shprehur se i...

“Me Ilirin ka plasur dashuria”, Monika Kryemadhi tregon raportin me bashkëshortin...

Kryetarja e partisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte me Bieta Sulon në ‘Ftesë...

Takimi me kampionin e boksit/ Meta: Si mund të ketë fitore...

“Si mund të ketë fitore pa sakrifica? Si mund të ketë demokraci dhuratë? PRANVERA KUQEZI sapo ka nisur. Shqiponjat do kthehen në fole” -...

Protesta e Metës, mijëra qytetarë nga rrethet mbërrijnë në Tiranë

Mijëra qytetarë të nisur nga rrethet me automjetet e tyre private, kanë mbërritur në Tiranë për t'iu bashkuar protestës së presidentit Ilir Meta, me...

Thumbat ndaj Metës/ Reagimi nga Presidenca: Jepini zanaksin të qetësohet!

Pas akuzave të kryeministrit Edi Rama nga dita e tretë e Kongresit të PS-së në drejtim të Presidentit Ilir Meta, ka ardhur reagimi nga...

Meta: Si mashtroi Komisioni i Ligjeve dhe Kuvendi për Gjykatën Kushtetuese

Presidenti Ilir Meta ka dalë sot para mediave për të sjellë prova të reja, siç tha ai, të mashtrimeve të Komisionit të Ligjeve të...
WhatsApp DENONCO