E martë, Mars 31, 2020
Etiketimet Ibrahimovich

Etiketim: ibrahimovich

11 blerjet më të dështuara të Barcelonës gjatë 20 viteve të...

Përqindja më e madhe e suksesit të Barcelonës në shekullin XXI ka qenë me akademinë e tyre, por nuk mund të përjashtojmë këtu edhe...

Maldini zbulon kushtin për rinovimin e Ibrahimovich-it

Drejtori teknik i Milanit, Paolo Maldini, deklaron se Ibrahimovich do të rinovojë kontratën me kuqezinjtë, vetëm nëse skuadra arrin të kualifikohet në Ligën e...

Formacioni me lojtarët më të mirë pas moshës 35-vjeçare

Mundo Deportivo ka publikuar një formacion me lojtarët më të mirë që kanë mbushur 35 vjeç, dhe që janë akoma aktiv në botë e...

Arritje historike, Ibrahimovich ka shënuar gola në 4 dekada të ndryshme

Zlatan Ibrahimovich shënoi golin e dytë në fitoren 2-0 në transfertë të Milanit kundër Cagliarit. Me këtë gol, Ibra ka arritur të realizojë në katër...

Milani nuk ndalet në merkato, afron ish-portierin e Chelsea-t

Milani po shfaqet aktiv në këtë merkato të janarit. Pasi afroi Zlatan Ibrahimovich dhe Simon Kjaer klubi është pranë zyrtarizmit të radhës. Pas largimit të...

Cagliari-Milan/ Formacionet, Ibrahimovich luan titullar

Janë publikuar formacionet zyrtare  për ndeshjen mes Cagliarit dhe Milanit, e vlefshme për javën e 19-të në Serie-A. Ky takim do të jetë një test...

Pioli merr vendimin, Ibrahimovich e nis ndeshjen nga stoli

“Sportmediaset” ka bërë të ditur se Zlatan ibrahimovich do të jetë në pankinë në ndeshjen e sotme ndaj Sampdorias. Të gjithë në “San Siro” presin...

Vazhdon mëria ndaj Ibrahimovich, Tifozët e Malmos shkatërrojnë plotësisht statujën

Statuja e Zlatan Ibramovich-it përpara stadiumit të Malmo-s në Suedi gjatë 2 muajve të fundit ka pësuar sulme nga më të ndryshmet. Por sot në...

Ja çfarë përfiton Milani pasi nënshkroi me Ibrahimovich

Milani ka nënshkruar me Zlatan Ibrahimoviç për një periudhë 6 mujore me një mundësi për ta zgjatur kontratën në 1 vit, nëse ai përmbush...

Ibrahimovich gjatë prezantimit: Dua të dëshmoj përsëri veten, CR7 i bën...

Zlatan Ibrahimovich është prezantuar paraditen e sotme në mënyrë zyrtare te skuadra e Milanit. Siç është bërë e ditur më parë, sulmuesi suedez do të...

FOTO/ Zlatan Ibrahimovich bëhet përsëri “djall”, fotoja tregon gjithçka

Kur Zlatan Ibrahimovich kërkon të tregojë diçka, ai e bën gjithmonë në mënyrë spektakolare. Sulmuesi shtatlartë në mes të zërave e që e lidhin atë...

Milan-i optimist, marrëveshja me Ibrahimovich pranë realizimit

“La Republica”, raporton se klubi i Milanit po finalizon marrëveshjen për të rikthyer në Milano, Zlatan Ibrahimovich. Sipas këtyre raportimeve, sulmuesi, pritet t’i bashkohet skuadrës...

Dashuria kthehet në urrejtje, tifozët e Malmos i “shkulin hundën” Ibrahimoviç-it

Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviç, mbetet në shënjestrën e tifozëve të ekipit të Malmos. Më parë ishte simbol i klubit duke qenë se është ekipi ku...
WhatsApp DENONCO