E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Hysenaj

Etiketim: Hysenaj

Pse prokurori i bëmave Kolë Hysenaj mban numër anglez në Whatsapp?

Kolë Hysenaj, prokurori i bëmave që tashmë po rihetohet nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit përdor një numër anglez në Whatsapp-in e tij. Dosja.al...

Vetingu/ Kolë Hysenaj shpreson të fusë “sarajet e Korçës” në thesin...

Nga Boldnews.al Prokurori i Tiranës, Kolë Hysenaj, do të përballet sërish këtë të Enjte me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, pas një seance dëgjimore të...

Kolë Hysenaj sërish në Veting, “transaksione të palogjikshme” dhe “i...

Nga Boldnews.al Komisioni i Pavarur i Kualifikimit rikthen në Veting prokurorin e Tiranës, Kolë Hysenaj, pas një shtyrje plot 7-mujore nga seanca e parë dëgjimore,...

Një përgjigje për vëllain e Geronit, hetuesin e komunizmit, Fatmir Xhafaj

Nga Boldnews.al Vëllai i trafikantit Agron (Geron) Xhafaj, personi që parapëlqen të konsiderojnë si “babai” i Reformës në Drejtësi ish-ministër i Brendshëm dhe ish-hetues famëkeq...
WhatsApp DENONCO