E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Horoskopi boldnews host domain

Etiketim: Horoskopi boldnews host domain

Kjo është shenja më me fat për ditën e diel sipas...

Cila është shenja më me fat për nesër, 10 Janar 2021, sipas parashikimit të astrologut të njohur italian, Paolo Fox? Shenja më me fat, sipas...

Këto janë objektet fatsjellëse sipas shenjës së Horoskopit

Shumë persona janë të lidhur ngushtë me objekte apo krijesa fatsjellëse të ndryshme, që i bëjnë këta persona të besojnë se duke i mbajtur...

Horoskopi/ Ja si do të jenë mardhëniet tuaja me pararë ditët...

Dashi-Në bisedë me miqtë ose të afërmit do të diskutoni mundësi të ndryshme për të ardhura më të mira ose për ndonjë punë shtesë....

Astrologia e njohur tregon kush do jenë shenjat me më fat...

Astrologia Meri Shehu zbuloi se kush do të jetë shenja më me fat për vitin 2021 dhe shenja me më pak fat. Gjithashtu ajo...

Para nga ‘qielli’/ Astrologia Suzan Miller ka një lajm fantastik për...

Astrologia Susan Miller , thote qe fati i mire dhe bekimi vjen kete periudhe per te gjitha shenjat, por per disa shenja ne vecanti...

E ka bekuar ‘Zoti’/ Meri Shehu tregon shenjën më me fat...

Astrologe Meri Shehu e ftuar në “Wake up” ka treguar se cila do të jetë shenja më me fat për vitin 2021. Sipas saj, Saturni...

Ja si duhet ta mbyllni 2020-n sipas shenjave të Horoskopit

Dashi Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja juaj zodiakale mund t’ju vijë në ndihmë me këshilla shumë të...

Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes, e diel 6 Dhjetor...

DASHI-Pritet një ditë shumë pozitive për shenjën tuaj, duke filluar nga sfera sentimentale. Janë të mundshme disa keqkuptime në punë, mbase me grindje dhe...

Bëni shumë kujdes/ Meri Shehu ka një paralajmërim për këtë shenjë

Dashi-Eklipsi ndikon drejte per drejte ne ide te reja apo rruge te reja qe duhet te gjeni per te ecur përpara. Kujdes ne marredhenie...

I ka bekuar ‘Zoti’/ Ja kush janë shenjat më me fat...

Nëse ky vit ka qenë shumë stresues, ai që pritet të vijë do të përmirësojë të gjitha keqkuptimet dhe do t’ju japë lumturi. Tre shenja...

‘Ditë tersi, bëni kujdes’/ Horoskopi së hënës, 23 nëntor 2020

Dashi-Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja kthehen në fushën sentimentale,...

Parashikimi i yjeve/ Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes, e...

Dashi-Sot Hëna është e favorshme dhe prandaj nëse jetoni një krizë të rëndësishme përpiquni ta zgjidhni. Në frontin e biznesit, jini diplomatik: kjo është...

Horoskopi/ Këto shenja duhet të bëjnë kujdes këtë javë, 16-22 Nëntor

Dashi : Venusi përballë… I dashur Dash më në fund planeti Venus nuk do të jetë më në kundërshtim me shenjën tuaj. Duke e filluar...
WhatsApp DENONCO