E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Higuain

Etiketim: higuain

“Shkonte me gratë e…”/ Modelja i nxjerr ‘të palarat’ Higuain dhe...

Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj. E ftuar në emisionin Tiki Taka, modelja tha: "Unë isha me Higuain...

Higuain mbërrin në Florida, pritet vetëm zyrtarizimi te Inter Miami

Gonzalo Higuain ka mbërritur në SHBA. Futbollisti argjentinas është pritur sot në shtetin e Florida-s nga pronari i Inter Majemit Horge Mas. Një foto e...

Higuain “i ngelet në derë” Juventusit, babai i sulmuesit: Nuk largohet,...

Gonzalo Higuain ka mbyllur një tjetër sezon zhgënjyes me Juventusin dhe bardhezinjtë duket se kanë vendosur ta largojnë përfundimisht këtë verë, për të shpëtuar...

Video/ Immobile nuk njeh limite, barazon rekordin historik të Higuain

Lazio ka barazuar ndeshjen kundër Napoli-t në minutën e 22-të me Ciro Immobile. Ky ka qenë goli i 36-të për sulmuesin lacial, i cili ka...

Higuain larg Juventusit, bardhezinjtë kanë gati emrin e zëvendësuesit

E ardhmja e Gonzalo Higuain shihet larg Juventusit, duke parë që sulmuesi argjentinas është larg formës së dikurshme dhe për pasojë nuk bën më...

Sarri zbulon: Higuain është i vetmi me të cilin kam pasur...

Gjatë konferencës për shtyp të zhvilluar në prag të ndeshjes kundër Milanit, trajneri i Juventus, Maurizio Sarri foli për marrëdhënien e tij me Gonzalo...

Juventusi merr frymë lirisht, Gonzalo Higuain i gatshëm për sfidën ndaj...

Gonzalo Higuain është stërvitur normalisht me Juventusin dhe pritet të jetë një vlerë e shtuar e skuadrës bardhezi ditën e nesërme ndaj Lecces. Sipas “Tuttomercatoweb”,...

Probleme për Juventusin, Higuain dëmtohet dhe humbet ndeshjet e para të...

Gonzalo Higuain ka pësuar një dëmtim muskular gjatë seancës së sotme stërvitore të Juventusit. Dëmtimin e argjentinasit e ka konfirmuar Juventusi, e cila përjashton një...

Higuain rikthehet te Juventusi, tashmë sulmuesi do të qëndrojë 14 ditë...

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, më në fund është rikthyer përfundimisht në Itali pasi kaloi gati dy muaj në vendin e tij të lindjes,...

Babai i Higuain sqaron situatën: “Ai nuk largohet nga Juventusi, do...

Historia e dashurisë mes Gonzalo Higuain-it dhe Juventusit duket se akoma nuk është gati për të përfunduar. Këtë e lë të nënkuptohet babai i “El...

Higuain: “Finalja e humbur ndaj Gjermanisë më bëri të mendoj tërheqjen...

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka deklaruar se ishte gati të linte futbollin pas humbjes në Finalen e Kupës së Botës në vitin 2014...

Higuain “braktis” Juventusin, nuk pranon të rikthehet në Itali

Gonzalo Higuain aktualisht ndodhet në Argjentinë, pranë nënës së tij të sëmurë. Ai u lejua të fluturonte për në Argjentinë para se të përfundonte...

Icardi gjithnjë e më larg PSG-së, Juventus nis bisedimet

Mauro Icardi sezonin e ardhshëm nuk do të jetë një futbollist i PSG-së. Këtë gjë e ka konfirmuar gazetari italian, Nico Schira, i cili...
WhatsApp DENONCO