E shtunë, Dhjetor 5, 2020
Etiketimet Hazard

Etiketim: Hazard

Del rezultati i testit, Real Madrid merr përgjigje për Hazard

Eden Hazard nuk po kalon momente të mira te skuadra e Real Madridit. Ai ka qëndruar më shumë jashtëfushave se sa ka luajtur, ndërsa...

Real Madrid fiton dhe merr kryesimin, Hazard rikthehet me gol

Real Madrid po shfaqet me dy fytyra teksa zhgënjimet e Champions League, nuk i pasqyron në kampionat. Pas triumfit në El Clasico ndaj Barcelonës, mori...

Video/ Rikthim me gol për Hazard, Reali në avantazh të dyfishtë...

Eden Hazard ka realizuar golin e tij të dytë në karrierë me Real Madrid-in. Belgu ka zhbllokuar ndeshjen e kampionatit kundër Huesca-s me një supergol...

Pas Hazardit, Real Madrid humbet një tjetër titullar

Ka sërish lajme të këqija për Real Madridin, pasi Dani Karvajal ka pësuar një dëmtim. Mbrojtësi i djathtë i është nënshtruar testeve dhe pritet...

Fiks një vit pa shënuar gol, media e njohur spanjolle sulmon...

Eden Hazard ka plot 365 ditë që nuk shënon gol për Real Madrid. Pas një sezoni të parë të dështuar, belgu pritej të shpërthente...

Buzëqesh Zidane, Asensio dhe Hazard të gatshëm për skuadrën

Mbrëmjen e nesërme, Real Madrid pret në shtëpi Eibar në kuadër të javës së 28-të të La Ligës. Pas pezullimit 3 mujor të futbollit, “Los...

“Është e komplikuar për mua”, – Hazard në hall, nuk i...

Eden Hazard po i kalon në shtëpinë e tij në Madrid ditët e karantinës, me shpresën që deri në maj do të qetësohet gjithçka...

Hazard operohet me sukses, objektivi pjesëmarrja në Euro 2020

Sezoni i parë i Edin Hazard me Realin e Madridit nuk ka shkuar aspak ashtu siç pritej. Belgu në sezonin aktual ka pësuar dy...

Hazard nuk ia del dot, operimi është i pashmangshëm

Edin Hazard do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale ditën e enjte në Shtetet e Bashkuara. Fantazisti i Real Madrid pësoi një frakturë në kyçin e...

Lajme të mira për Hazard, belgu pritet të jetë i gatshëm...

Trajneri i Belgjikës Roberto Martinez, është optimist se Eden Hazard do të jetë i gatshëm për kombëtaren e tij në Kampionatin Evropian të verës. Që...

Zidane: Dëmtimi i Hazard problematik, ndaj Barcelonës do të bëjmë kthesën

Real Madrid u ndal për herë të dytë radhazi në ndeshjet e La Ligës, teksa mbrëmjen e djeshme u mund 1-0 nga Levante. Gjithashtu në...

Real Madrid luan kundër Celta Vigos, rikthehet Hazard

Real Madrid luan sonte në orën 21:00, takimin e javës së 24-t të La Ligës kundër Celta Vigos. “Los Blancos” janë favoritët për të fituar...

Zidane jep lajmin e mirë, Hazard i gatshëm ndaj Manchester City-t

Edin Hazard është rikuperuar plotësisht dhe do të jetë në dispozicion të Zinedine Zidane për ndeshjen kundër Celta Vigos këtë fundjavë. Këtë gjë e ka...
WhatsApp DENONCO