E hënë, Dhjetor 9, 2019
Etiketimet Harasani

Etiketim: harasani

Qeveria fasadë, stadiumi të inaugurohej me një miqësore me Kosovën/ Ish-deputeti...

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ka ironizuar mënyrën e zgjedhur nga Kryeministri Edi Rama për inaugurimin e stadiumit të ri "Air Albania". Harasani shkruan se një...

FOTO/ “Duke u bërë gati për të hedhur Ramushin në gjyq”,...

Kryeministri Edi Rama deklaroi pak javë më parë se do të hidhte në gjyq ish-Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, lidhur me deklaratat e këtij...

Së shpejti foto e Lleshajt në aksionin për vrasjen e Al-Baghdatit/...

Ministri i Brendshën Sandër Lleshaj u shfaq dje në një foto me 11-vjeçarin, Alvin Berisha, i cili arriti të shpëtohej me nd♪7rhyrjen direkte të...

Ish-deputeti socialist ironizon Ramën/ Pse nuk i bën zgjedhjet sot dhe...

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ka ironizuar kryeministrin Edi Rama lidhur me letrat publike që i ka drejtuar prej disa ditësh kreut të opozitës, Lulzim...

Ish-deputeti socialist ironizon Lleshajn/ Urime, vetëm 8 policë t’u deshën për...

Momenti i arrestimit të Sekretarit Organizativ të PD-së, Sahit Dollapi, nga pjesëtarë të FNSH-së, gjatë protestës së të shtunës, ka shkaktuar reagime të shumta...

Deklarata e Lleshit/ Ish-deputeti i PS: Komunist deri në dhimbje! Shkatërrojnë,...

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ka reaguar përmes një postimi në rrjet pas deklaratës së Sandër Lleshajt, ministër i Brendshëm, i cili e trajtoi si...

Ironia/ Ish-deputeti: FSH bëri gabim, trajner të kombëtares të bënte ‘Skenderbeun’…

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ka ironizuar përmes një postimi në rrjet Kryeministrin Edi Rama. Harasani shkruan se FSHF ka bërë gabim, pasi trajner të kombëtares...
WhatsApp DENONCO