E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Greve urie

Etiketim: greve urie

Kaos në burgje, grevë urie dhe tension në Peqin, Lezhë dhe...

Zbatimi i masave “covid” në burgjet e vendit ka ngjallur pakënaqësi të forta tek të burgosurit dhe të paraburgosurit. Pengimi i futjes së bulmetit...

Pas të dënuarve në burgun e Peqinit, në grevë urie edhe...

Të paraburgosurit në burgun e Shënkollit, prej 3 ditësh kanë refuzuar ushqimit, duke iu bashkuar në këtë mënyrë grevës së urisë së të dënuarve...

‘Çfarë iu tha Rama pronarëve në fillim të pandemisë’ – Naftëtarët...

Naftëtarët e Ballshit vijojnë sot në ditën e tretë të grevës së urisë. Raportohet se ndonëse kanë kaluar tre ditë nuk ka pasur asnjë...

Përshkallëzohet situata në Bjellorusi/ Politikani opozitar shpall grevë urie në burg

Politikani i opozitës bjelloruse Maxim Znak deklaroi një grevë urie në burg të premten pasi u akuzua për thirrje për veprime që mund të...

Ndërron jetë këngëtarja 28-vjeçare pas 288 ditëve grevë urie

Gazeta italiane “La Republica”, njofton për vdekjen e këngëtares së famshme turke Helin Bolek, 28-vjeçare, pas 288 ditë grevë urie. Ajo  filloi të dënoncojë...

I burgosuri 23 ditë në grevë urie/ Nuk e lejojnë të...

Verdi Morava, një nga 9 myslimanët e dënuar për rekrutim dhe dërgim të shqiptarë në Siri ndodhet prej 23 ditësh në grevë urie në...
WhatsApp DENONCO