E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Grantii

Etiketim: grantii

Me trëndafila dhe qirinj, Graniti i bën Fifit surprizën romantike në...

Fifi dhe Graniti nuk e kanë parë njëri-tjetrin, sepse këngëtarja ka qëndruar dy netë në dhomën e dënimeve për shkak se ka thyer disa...

Të Fundit