E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Grabitje boldnews host domain

Etiketim: grabitje boldnews host domain

‘Seriali’ shqiptar bën grabitje spektakolare në Athinë, me kapele dhe revolver...

Një grabitje si në filma ka ndodhur ditën e djeshme në një bankë në lagjen Peristeri të Athinës. Autor ishte një 42-vjeçar shqiptar i cili...

Turistët në Qerret, pre e vjedhjeve nga “grabitësit e natës”. Policia...

Nga Boldnews.al Turizmi bregdetar shqiptar, i goditur rëndë për shkak të pandemisë Covid-19, po tronditet së fundmi edhe nga shumëfishimi i rasteve të vjedhjeve ndaj...
WhatsApp DENONCO