E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Gjykimi

Etiketim: gjykimi

Trupa gjykuese ndaj Tahirit/ Ja kush e zëvendëson gjyqtaren Nure Dreni,...

Nure Dreni, gjyqtarja e Apelit në Gjykatën Speciale, u skulifikua nga Vetting, një ditë më parë, ndërsa veç të tjerash, u ngrit pikëpyetja lidhur...

Julian Haxhiu, Vetingu, Edi Rama dhe një barcaletë me qerosin

Nga Boldnews.al Julian Haxhiu, Gjyqtar i Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, duket se ka marrë përsipër të bëjë disa shërbime për familjen Kryeministrore dhe...

Burgu i Fierit “ndihmon” mëkëmbësin e Habilajve të përfitojë ulje dënimi

Nga Boldnews.al Taulant Haxhiraj, i njohur si mëkëmbësi i Habilajve në parcelat e hashashit në Vlorë, ka përfituar së fundmi 90 ditë ulje dënimi nga...

VIDEO/ Nis seanca ndaj zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të hipotekës, çfarë po...

Ka nisur në gjykatën e Durrësit seanca e caktimit të masës së sigurisë për zyrtarët dhe ish-zyrtarët e Hipotekës së Durrësit, por edhe ish-kryetarit...

Arma e kapur pas masakrës rrëzoi pas 5 vitesh alibinë e...

Në prill 2014 Kostandin Xhuvani u akuzua për një konflikt me armë në qendër të qytetit të Gjirokastrës. Sipas policisë Xhuvani që ishte njohur nga...
WhatsApp DENONCO