E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Gentian muça

Etiketim: gentian muça

Ish-kapiteni bardheblu kandidat për deputet, shfaqet në listën e PD në...

Dita e djeshme ka qenë afati i fundit për të gjitha partitë pjesëmarrëse në zgjedhje për të dorëzuar listat e kandidatëve për deputet në...

“Me ty u linda, me ty u rrita”, Muça emocionon tifozët...

Gentian Muça ka zgjedhur largimin nga Tirana, ndërsa i ka befasuar të gjithë me vendimin e tij. Mbrojtësi, i cili dha një kontribut të...

Pasi fitoi titullin kampion, kapiteni i Tiranës i futet politikës. Propozohet...

Gentian Muça u shpall kampion i Superligës me skuadrën e Tiranës. Tashmë vetëm pak ditë pas këtij suksesi, kapiteni bardheblu ka marrë një tjetër vlerësim,...

Muça: Tirana e përqendruar te titulli, transferimi te Partizani? Nuk do...

Mbrojtësi dhe zv.kapiteni i Tiranës, Gentian Muça, ka folur për rifillimin e kampionatit të futbollit duke deklaruar se Tirana është e përqendruar plotësisht për...

Gentian Muça: “Boll më me largime trajnerësh, ngarkesa shkon te lojtarët”

Gentian Muça është rikthyer në fushë dhe Tirana me të po fiton. Pas derbit, tre pikët edhe ndaj Flamurtarit. Qendërmbrojtësi, i cili mbajti edhe...
WhatsApp DENONCO