E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Futbollisti

Etiketim: futbollisti

Bëhet i ditur emri i futbollistit shqiptar që rezultoi pozitiv me...

Në Shqipëri ëshë zbuluar rasti i parë i një lojtari të infektuar me Koronavirus. Bëhet fjalë për një pjesëtar të klubit të Bylisit, që...

Tragjike në Angli: Gjendet i pajetë në shtëpi futbollisti 23-vjeçar

Futbolli anglez është tronditur nga një humbje e rëndë. Christian Mbulu, mbrojtësi i Morecambe, skuadra e League Two (divizioni i katërt anglez) është gjendur...

Tragjedi në sportin amerikan, vdes si pasojë e një aksidenti ish-futbollisti...

Futbollisti i njohur amerikan, Tarvaris Jackson, ka ndërruar jetë pas një aksidenti në Alabama, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Lajmi fillimisht...

Video/ Fenomen i lindur, video e rrallë e Messit 8 vjeç...

Lionel Messi, konsiderohet gjerësisht si futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Me plot 6 “Topa të Artë” dhe një numër shumë të...

Lajm tragjik, ndërron jetë futbollisti i moshave të Atletico Madrid

Lojtari i të rinjëve të Atletico Madrit, Christian Minchola ka humbur jetën në moshë shumë të re, vetëm 14 vjeç. Ai luante në të rinjtë...

Futbollisti i Ajaksit zgjohet nga koma pas thuajse 3 vitesh

Më datë  8 korrik 2017 një ndeshje miqësore po luhej midis Werder Bremen dhe Ajaxs. Në minutën e 72-të të takimit atëherë futbollisti 19-vjeçar...

Futbollisti i infektuar me COVID-19 ka një mesazh që nuk duhet...

Futbollisti dhe trajneri, Fausto Russo, i prekur nga Covid-19, ka rrëfyer rrezikun në të cilin u gjend për shkak të koronavirusit e duke bërë...

Konfirmohet futbollisti i dytë shqiptar pozitiv me COVID-19

Lojtari i ekipit U-21 të Shqipërisë, Leonardo Maloku, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Maloku përmes një postimi në rrjetin...

Pele: Ronaldo dominon të tashmen, unë të gjithë historinë

Pele konsiderohet gjerësisht si lojtari më i mirë i të gjitha kohërave. Legjenda braziliane aktualisht nuk gëzon shëndet të mirë dhe prej disa kohësh...

Klubi italian njofton lajmin, futbollisti është prekur me koronavirus

Një tjetër lajm i trishtë vjen nga Serie C. Klubi i Vis Pesaros ka konfirmuar se një nga lojtarët e tyre ka dalë pozitiv...

Coronavirusi nuk fal, infektohet futbollisti në Itali

Një lojtar i Pianeses që militon në Serinë C, është testuar për mbartjen e Coronavirusit dhe për pasojë testet kanë rezultuar pozitive. Emri lojtarit nuk...

Pornostarja habit fansat: “Më ka ngacmuar futbollisti me 40 milionë ndjekës...

Pornostarja Lana Roades ka shtangur fansat e saj. Ajo ka zbuluar disa sekrete. Lana është me dy miqtë e saj të ngushtë ku ata e...

FOTO/ Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti kampion…

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Elbasanit Konstadin Rama, i cili mbahet mënd nga të gjithë edhe për faktin se ishte lojtar i formacionit bazë...
WhatsApp DENONCO