E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Futboll amerikan

Etiketim: futboll amerikan

Video/ Ish-futbollisti amerikan bëhet hero, pret fëmijën që u hodh nga...

Phillip Blanks është një ish-lojtar kolegji në futbollin amerikan dhe më pas ka shërbyer si marins i Shteteve të Bashkuara. 28-vjeçari i cili në sportin e...
WhatsApp DENONCO