E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Fuksa

Etiketim: fuksa

“Fuksa na ulin, fuksa na ngrenë”, zbardhen mesazhet e Veliajt me...

Në kulmin e debatit lidhur me rolin e patronazhistëve dhe përdorimin e të dhënave personale të qytetarëve, duke i klasifikuar ata si mbështetës ose...
WhatsApp DENONCO