E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Franceze

Etiketim: franceze

Arrihet marrëveshja, pagat e lojtarëve të klubeve franceze do përgjysmohen

Ashtu si në shumë vende të tjera, në Francë, koronavirusi ka shkaktuar një krizë shëndetësore dhe ekonomike. Pasojat për futbollin do të jenë të...

Tronditet PSG, Kilian Mbape ka vendosur të mos rinovojë kontratën me...

Lajmi që publikon “Marca” është një rrufe në qiell të hapur për të ardhmen e Paris Sën Zhërmenit. Kilian Mbape, kontrata e të cilit...

A ka demokraci pa Parlament funksional, po lidhjet me krimin/ Gazetari...

Në vjeshtë, ai u përball me demonstratat e mijëra studentëve shqiptarë që kërkonin më shumë financa nga buxheti i shtetit. Që nga shkurti, ai është...
WhatsApp DENONCO