E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Formulari

Etiketim: formulari

Të dënuar për vrasje dhe organizatë kriminale, OFL i dërgon formularët...

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit dy personave, njëri banues në Korçë dhe tjetri në Peshkopi. Në kuadër të zbatimit...

OFL i dërgon formularët 3 personave në Korçë

OFL i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit 3 personave në Korçë, të dënuar për vepra të ndryshme penale. Sipas një njoftimi zyrtar, në kuadër...

Porosia e fundit/ Formulari i vetëdeklarimit të shëndëtit duhet të plotësohet...

Ditën e sotme nis viti i ri shkollor, i cili ndryshe nga zakonisht, nis nën masa të rrepta për parandalimin e përhapjes së pandemisë...

Formulari i Shahinit: Deklaroj nën përgjegjësinë personale se s’jam me Covid/...

Ministria e Arsimit ka shpërndarë një formular për nxënësit e shkollave që priten të hapen me datën 14 shtator, në kuadër të masave mbi...

Denoncimi/ Zbulohet formulari, zbardhet skema për mbledhjen e votave nga PS....

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, ka publikuar një formular, që sipas tij, tregon skemën që do të përdoret nga Rilindja për manipulimin e zgjedhjeve të...

Të dënuar për trafik dhe shitje narkotikësh, OFL i dërgon formularët...

OFL i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit 3 shtetasve të dënuar më parë për trafik dhe shitje narkotikësh. Referuar burimeve zyrtare të Policisë së Shtetit,...

Iu dërgua formulari nga OFL, kush është “Riku i tmerrshëm”/ Nga...

OFL u ka dërguar dje formularin e vetëdeklarimit të pasurisë katër shtetasve, të cilët rezultojnë të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale. Formulari...

Skandal/ ISSH urdhër drejtorive rajonale: Mblidhni të dhënat për punonjësit, kush...

Një urdhër nga Drejtoria e Përgjithshme e ISSH i është dërguar drejtorive rajonale, përmes të cilit kërkohen informacione të detajuara mbi punonjësit e këtij...

Dekriminalizimi/Zbardhet formulari për gjyqtarët: Keni qenë në psikiatri?

Këshilli i Lartë i Drejtësisë i kërkon të gjithë gjyqtarët të depozitojnë personalisht pranë këtij institucioni, formularin e vetëdeklarimit të shoqëruar me një kopje...
WhatsApp DENONCO