E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Fevziu

Etiketim: fevziu

Kurti nxorri çullak Fevziun, Tahiri nxorri lakuriq Fred Pezën dhe Buzhala...

Gazetari Adriatik Dosti, përmes një komenti në rrjetet sociale, ka vlerësuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, Vjosa Osmanin e LDK-së, Edita Tahirin dhe...

Blendi Fevziu rrëfen përplasjet e familjes së tij me Zogun/ Ja...

Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoha...

Debati/ Fevziu-Spiropalit: Kur të kesh kurajo përballu me PD, unë s’jam…

Një intervistë me tone të ashpra është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” mes Ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënëse e...

Batuta/ Fevziu-Thaçit: Mos ju përgjon telefonin Rama se ka qenë në...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, deklaroi mbrëmjen e sotme se ka diskutuar me homologun e tij, Ilir Meta, lidhur me planin për korrigjimin e...

Idea e Thaçit për korrigjimin e kufijve/ “Shpërthen” Fevziu: Këtë plan...

Gazetarë dhe analistë në studion e emisionit “Opinion” janë habitur nga deklarimet e Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, sipas të cilit idea e tij...

“Më thoni një rast të arrestimeve se ua ka kërkuar Holanda…”/...

Blendi Fevziu, drejtues i emisionit “Opinion” e ka pyetur drejtpërsëdrejti zv.ministren Rovena Voda që të thotë vetëm një rast se kur është kryer një...

“Babalja”, përgjimi i gazetarëve / Fevziu: Ç’punë ka policia, është intervistuar...

Ervin Salianji, ish-deputet i PD-së, publikoi mbrëmjen e sotme, foto nga gazetarët e përgjuar nga njësia operacionale e Policisë së Shtetit, material i publikuar...

“Na çatë b*thën…”, Andi Bejtja sqaron pse shpërtheu në studion e...

“Na çatë b*thën, më lini të flas”. Ishte ky shpërthimi mbrëmjen e së enjtes në emisionin Opinion të analistit, Andi Bejtja. Sot analisti ka sqaruar...

Dudushi flet pa doreza: Ja pse nuk e doja Fevziun dhe...

I ftuar sot në “Thumb”, Alban Dudushi foli ndër të tjera edhe për konkurrencën “Top Shoë” – “Opinion”, nisur nga fakti se verën e...
WhatsApp DENONCO