E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Fero

Etiketim: Fero

Ups! Sapo u ndez një sherr/ Trejsi Sejdini: Fero më bën...

Trejsi Sejdini ka shkruar në rrjete sociale, mendimin e saj të sinqertë për reperin Fero. Modelja është shprehur se dikur e ka simpatizuar...

VIDEO/ Fero publikon videon intime me Arbenitën në krevat

Reperi i njohur Fero dhe Arbenita, e cila kohëve të fundit po korr sukses në modeling, prej kohësh janë në një lidhje bashkë. Ata...

“Bashkë dhe të lumtur”/ Fero dhe Arbenita kapen “mat”

Arbenita dhe Fero vazhdojnë të jenë bashkë e të lumtur. Ishte Fero ai që pak ditë më parë deklaroi ndarjen nga Arbenita ndërsa kjo...

Fero zbulon me kë e tradhëtoi, reagon ashpër Arbenita (Foto)

Fero dhe Arbenita i kishin dhënë fund lidhjes dhe reperi i konfirmoi lajmet duke deklaruar në rrjetin e tij social, Instagram se ai dhe...

Fero dhe Arbenita rikthehen bashkë/ Ja detajet që na bënë të...

Reperi Fero dhe Arbenita kishin nisur të bashkëjetonin në Gjermani por vetëm disa ditë më pas ai deklaroi ndarjen nga modelja. Në një intervistë të...

Përplasje me armë, në pranga badigardët e reperit shqiptar/ FOTO

Përplasja me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Dardania 1” në Gjilan. Mësohet se në orët e para të mëngjesit të sotëm,...

Reperi i jep fund bashkëjetesës me modelen, të gjitha tradhtitë që...

Reperi 22-vjeçar Fero (Feron Shabani) i ka dhënë fund njëherë e mirë historisë problematike me modelen seksi, Arbenita Ismajli. Çifti i njohur, prej disa...

VIDEO/ Zbulohet personi që dhunoi Feron, publikohen pamjet nga moment i...

Sherri i ndodhur mbrëmjen e djeshme në Prishtinës, ku një grup djemsh të rinj sulmuan reperin Fero dhe e rrahën atë me shkelma e...

Kërcënohet me jetë në një qendër tregtare rreperi Fero

Në  një prej qëndrave tregtare të Prishtinës mbrëmjen e djeshme  është rrahur  brutalisht  dhe  kërcënuar rreperi më i ri, Fero. Një grup i përbërë...
WhatsApp DENONCO