E entje, Prill 22, 2021
Etiketimet Fallsifikime

Etiketim: fallsifikime

FOTO/ Sekuestrohen mbi 1 milionë euro të falsifikuara, operacioni policor në...

Guardia di Finanza italiane ka sekuestruar një fabrikë klandestine kartëmonedhash duke sekuestruar mbi 1 milion euro të falsifikuara. Sipas Oranews, operacioni u ekzekutua nga Prokuroria...

Alarmi nga Europol: Kujdes, ilaçet kundër Covid-19 që ofrohen në rrjet,...

Të falsifikuara dhe pa efekt: Medikamente kundër Covid-19 ofrohen në rrjet. Europoli tërheq vëmendjen të bëhet kujdes. Shumë sipërmarrje dhe të vetëpunësuar po humbasin porositë...

Si u falsifikuan firmat e qytetarëve/ Bindja e Patozit nuk plotëson...

Bindja Demokratike nuk plotëson 3000 firmat e kërkuara për themelimin e saj si parti politike dhe si e tillë nuk duhet të ishte regjistruar...

Investigimi/ Prova që “Vetingasi” Lulzim Hamitaj ka fallsifikuar dokumentat

Nga Boldnews.al Një shprehje e përdorur për mediat nga komisioneri i Vetingut, Lulzim Hamitaj, në dalje të zyrave të Prokurorisë së Tiranës, ku u pyet...
WhatsApp DENONCO