E shtunë, Korrik 11, 2020
Etiketimet Fallsifikime

Etiketim: fallsifikime

Alarmi nga Europol: Kujdes, ilaçet kundër Covid-19 që ofrohen në rrjet,...

Të falsifikuara dhe pa efekt: Medikamente kundër Covid-19 ofrohen në rrjet. Europoli tërheq vëmendjen të bëhet kujdes. Shumë sipërmarrje dhe të vetëpunësuar po humbasin porositë...

Si u falsifikuan firmat e qytetarëve/ Bindja e Patozit nuk plotëson...

Bindja Demokratike nuk plotëson 3000 firmat e kërkuara për themelimin e saj si parti politike dhe si e tillë nuk duhet të ishte regjistruar...

Investigimi/ Prova që “Vetingasi” Lulzim Hamitaj ka fallsifikuar dokumentat

Nga Boldnews.al Një shprehje e përdorur për mediat nga komisioneri i Vetingut, Lulzim Hamitaj, në dalje të zyrave të Prokurorisë së Tiranës, ku u pyet...
WhatsApp DENONCO