E entje, Gusht 6, 2020
Etiketimet Edi Paloka

Etiketim: Edi Paloka

Komisioni i Ekonomisë rrëzoi 3 dekretet e Metës, Paloka: Parlamenti noter...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka e ka cilësuar parlamentin si noter të grabitjeve pasi Komisioni i Ekonomisë dhe Financave rrëzoi 3 dekretet e Metës...

“Rama nuk po mjaftohet më”/ Paloka: Ja çfarë më ka bërë...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka shprehet kundër zgjedhjes së Enkelejda Muccës nga kryeministri Edi Rama, si Avokate e Shtetit. Paloka shprehet se Rama, pasi eliminoi...

“800 mijë vota për mandatin e 3”/ Paloka: Rama mes dy...

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në Kongresin e PS-së, se kërkon 800 mijë vota për mandatin...

Paloka: Hapi tjetër është implementimi i Reformës Zgjedhore, që do të...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka i ftuar në një studio televizive tha se opozita në këmbim të pjesëmarrjes në tryezën e reformës zgjedhore...

PD: Agron Xhafaj, rasti më flagrant i dështimit të shtetit përballë...

Partia Demokratike ka reaguar sërish për aksionet e OFL. Në një deklaratë nga selia blu, nënkryetari i PD-së Edi Paloka, tha se rasti më...

Urdhër-ndalimet për tërmetin/ Reagon PD: Rama po kërkon ta nxjerrë dhe...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka reagon pas urdhër-ndalimeve të lëshuara nga Prokuroria e Durrësit në vazhdën e hetimeve për tërmetin e 26 Nëntorit, që...

“Shtet policor”, Paloka: Ligji RKÇK, plani B i Ramës për të...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka e ka quajtur paketën anti-KCK që prezantoi kryeministri, një plan B të Edi Rama që i jep policisë...

Celula terroriste/ Paloka: Rama po e përdor për …

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka deklaron se njoftimi i policisë për zbulimin e celulës terroriste iraniane bëhet pikërisht tani sepse i duhet Ramës...

Përplasje në Komisionin Hetimor për Tahirin, Paloka-Finos: S’ma jep ti, por…

Ka nisur me përplasje të forta mbledhja e parë e komisionit hetimor për Saimir Tahirin ka nisur sot punën. Ka qenë kreu i këtij...

Arrestimi i kryebashkiakut të Lezhës, Paloka: Rama pret që PD të...

Arrestimi i kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj pak ditë më parë, vijon të mbetet në qendër të vëmendjes së politikës, e për nënkryetarin e...
WhatsApp DENONCO