E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Dudushi

Etiketim: dudushi

Dudushi flet pa doreza: Ja pse nuk e doja Fevziun dhe...

I ftuar sot në “Thumb”, Alban Dudushi foli ndër të tjera edhe për konkurrencën “Top Shoë” – “Opinion”, nisur nga fakti se verën e...
WhatsApp DENONCO