E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Doloreza Musabelliu

Etiketim: Doloreza Musabelliu

Anëtarja e re e SPAK betohet në Presidencë/ FOTOT

Anëtarja e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Doloreza Musabelliu u betua sot para Presidentit të Republikës Ilir Meta. Në Institucionin e...

Vetting/ KPK konfirmon në detyrë kandidaten për SPAK, Doloreza Musabelliu

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurore pranë Prokurorisë së Krimeve të Rënda Tiranë, Doloreza Musabelliu. Prokurorja Doloreza Musabelliu është dhe kandidate...

Kandidatja për SPAK para vetingut më 2 Dhjetor

Kandidatja për SPAK, Doloreza Musabelliu do të përballet me vetingun të Hënën e 2 Dhjetorit. Trupa gjykuese në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit që do...
WhatsApp DENONCO