E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Dokumente

Etiketim: dokumente

1 vit nga shpërthimi i pandemisë/ CNN publikon dokumentat sekretë të...

Kjo e martë e 1 dhjetorit 2020, shënon një vit që kur pacienti i parë në botë shfaqi simptoma të koronavirusit të ri në...

Konfirmimi nga SPAK: Bushati nën hetim për fshehje pasurie dhe fallsifikim...

Partia Demokratike ka publikuar dokumentet nga SPAK, sipas të cilave, drejtuesi i fushatës së PS-së për Tiranën, Ervin Bushati është nën hetim. Referuar dokumenteve,...

Delegacionit shqiptar i vidhet çanta me dokumente sekrete në Bruksel

Delegacioni kosovar ka patur disa takime në Bruksel muajve të fundit në kuadër të bisedimeve me Serbinë, të udhëhequra nga BE-ja. Por, njëri ta...

Falja e gjobave për Covid-19 dhe tërmetin, ja dokumentet që duhet...

Hyn në fuqi udhëzimi me procedurat për qytetarët dhe biznesin që do të përfitojnë në llogaritë e tyre bankare kthimin e shumës të gjobave...

FOTO/ Vasili publikon dokumentet: Biznesi i Qeverisë me Arbitrazhet, si bashkë-grabitje...

Lëvizja Socialiste për Integrim hesh poshtë alibinë e Kryeministrit Edi Rama, që qeveria që ai drejton nuk ka humbur asnjë çështje në Arbitrazh. Nënkryetari...

Komisionerja e Vetingut, Brunilda Bekteshi kallëzohet në SPAK për “Fshehje pasurie”...

Nga Boldnews.al Anëtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK), Brunilda Bekteshi, është kallëzuar penalisht për “mosdeklarim dhe deklarim të rremë të pasurisë”. Shoqata “Drejtësi për...

GJKKO vendos sot për Luan Dacin, anëtarin e KPA që akuzohet...

GJKKO do të vendosë sot nëse çështja ndaj Luan Dacit, anëtarit të pezulluar të KPA-së, i akuzuar për fallsifikm dokumentesh, do të kalojë ose...

Si dështuan institucionet në verifikimin e Luan Dacit/ Nga Avokati i...

Tre vjet pas zgjedhjes si anëtar i Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, gjyqtari Luan Daci u pezullua nga detyra me vendim gjykate të mërkurën,...

“Mbetje radioaktive dhe kimike magazinohen në depot e Ushtrisë”/ Berisha publikon...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale mesazhin e një qytetari, sipas të cilit materiale të rrezikshme po hyjnë në magazinat e ushtrisë. 'Pershendetje...

Pajisja e emigrantëve të parregullt me dokumente/ Ja ligji që po...

Qeveria italiane po analizon mundësinë e aprovimit të një ligji të ri për pajisjen me leje të rregullt qëndrimi emigrantët që jetojnë e punojnë...

Dëmet nga tërmeti / Ja dokumentacioni që duhet për bonusin e...

Katër dokumente duhen të dorëzojnë pranë bashkisë Durrës, qytetarët, banesat e të cilëve u dëmtuan nga tërmeti i 26 nëntorit, për të përfituar nga...

Komisioni Europian: Publikimi i raportit tonë mbi teatrin mund të shkaktojë...

Në një përgjigje për Exit.al, Komisioni Europian nuk pranoi të bëjë publike raportet e tij mbi ligjin special të Teatrit Kombëtar, i cili u...

VIDEO/ Një mal me dokumente kundër Tahirit, dosjet transportohen me karrocë…

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i shoqëruar nga avokati Maks Haxhia mbërriti në orën 09:45 në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku po të...
WhatsApp DENONCO