E premte, Shtator 25, 2020
Etiketimet Divjake

Etiketim: divjake

Rrezikuan të mbyteshin, shpëtohen tre të miturit në Divjakë

Tre të mitur janë shpëtuar nga mbytja në plazhin e Divjakës. Bëhet fjalë për të miturit e moshave 12, 13 dhe 17 vjeç, të...

Aksidenti në Divjakë, automjeti godet shtyllën dhe përfundon në kanal

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 21:30 në rrugën nacionale, në afërsi të vendit të njohur si “Pushimi i shoferit”, Divjakë. Mjeti tip Alfa...

Basha në Divjakë: Fermerët të lënë në harresë nga qeveria

Kryetari i PD Lulzim Basha, në një takim me banorë dhe fermerë në Divjakë, u shpreh se ende nuk ka asnjë ndihmë konkrete nga...

Lajmi i Fundit/ Aksident në Divjakë, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Divjakë. Sipas informacioneve paraprake, K.Q., 63 vjeç teksa drejtonte motomjetin e...

Aksident në Divjakë, plagoset i moshuari me motoçikletë (Emri)

Një aksident i rëndë rrugor u shënua pasditen e kësaj të marte në aksin Grabjan-Divjakë. Në aksident u përfshinë një automjet tip “Peugeot” dhe një...

Dokumenti/ A ka lidhje “dhimbja” për tërmetin e Behgjet Pacollit me...

Nga Boldnews.al Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, shoqëroi kryeministrin Edi Rama në takimin e tij me qytetarët e Durrësit, paraditen e së Mërkurës, në një...

E goditi rrufeja teksa peshkonte, identifikohet viktima (EMRI)

Është identifikuar personi që ndërroi jetë nga goditja e rrufesë sot në Lagunën e Karavastasë. 46-vjeçari që humbi jetën është identifikuar si Agim Shkoza....

E godet rrufeja duke peshkuar, vdes 46-vjeçari në Karavasta

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Divjakë. Sipas informacionevve paraprake, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete një 46-vjeçar. Policia bën...

Aksident në Divjakë, humb jetën 88 vjeçari

Aksident me pasojë vdekje në Divjakë. Një 88 vjeçar është përplasur nga një motoçiklistë dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spitalin e Lushnjës. Ngjarja...
WhatsApp DENONCO