E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Depolitizim

Etiketim: depolitizim

Nga komisioner i PS në drejtor arsimi/ Eksperti pyet Ramën: Ku...

Eksperti i arsimit, Ndriçim Mehmeti, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se arsimi është politizuar deri në palcë dhe Rilindja ka shkelur edhe...
WhatsApp DENONCO