E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Denoncimi boldnew shsot domain

Etiketim: denoncimi boldnew shsot domain

Denoncimi/ Surpriza e hidhur e rilindasve pas zgjedhjeve, dyfishohet çmimi i...

Rritja e taksave dhe e çmimeve ëhstë surpriza të cilën ju ka rezervuar rilindja qytetarëve shqiptarë menjëherë pas marrjes së mandatit të tretë. Ish-kreu i...

Denoncimi/ Policët e ‘Shqiponjave’ urdhërohen të mos prekin trafikantët e drogës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim, ku tregohet se si gruet e drogës janë të lidhura me policinë dhe prandaj nuk...

Denoncimi/ Qytetari nuk lejohet të udhëtojë drejt Polonisë, edhe pse Shqipëria...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim publik, ku tregon se sa me arrogancë trajtohen qytetarët shqiptarë nga punonjëist e aeroportit të Rinasit. Në...

Denoncimi/ Banori në hall të madh: Nuk kemi ku kullosim bagëtinë,...

Mbjellja e kanabistit në Shqipëri mbetet një problem i madh, ku jo vetëm që ky fenomen nuk po luftohet nga shteti, por përkundrazi tashmë...

Denoncimi/ Kryebashkiakja rilindase u dyfishon çmimin e ujit qytetarëve si ‘shpërblim’...

Mandati i tretë i Ramës ka nisur ashtu siç pritej, me rritje çmimesh dhe asnjë mbrojtje ndaj qytetarëve. Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik mesazhin...

Denoncimi/ Mësuesve ju ulen rrogat pas zgjedhjeve, rritja ishte vetëm për...

Rritja e rrogave të mësuesve me 50 mijë lekë të vjetra në muajin Janar, duket se ka qenë vetëm për zgjedhje, pasi pas votimeve...

Denoncimi/ Safet Gjici shpërndan legalizime në këmbim të votës (Video)

Në cilësinë e drejtuesit politik të PS në qarkun Kukës, Kryetari i Bashkisë Kukës Safet Gjici ka kryer krim elektoral, pasi ka shpërndarë legalizime...

Denoncimi/ Agresori që sulmoi qytetarët me makinë në sheshin ‘Skënderbej’ votues...

Personi që sulmoi me makinë qytetarët sot në sheshin ‘Skënderbej’ rezulton të jetë votues i Partisë Socialiste. Sipas patronazhistit, Arben Mema është votues i sigurtë...
WhatsApp DENONCO