E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Deklarime

Etiketim: deklarime

OFL i nis formularët 4 personave, 3 në Tiranë dhe 1...

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formulaët e vetëdeklarimit 4 shtetasve, 3 prej të cilëve në Tiranë, të dënuar për vjedhje me dhunë...
WhatsApp DENONCO