E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Dasho

Etiketim: dasho

Rakacolli flet për validime testesh/ Erion Dasho: S’kemi kapacitete për këtë...

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, tha mbrëmjen e sotme në Abcnews, se janë disa të burgosur të prekur nga koronavirusi, që janë në monitorim,...

Epidemiologu Dasho: Qytetarët kanë 9 javë që paguajnë izolimin, masat duhen...

Epidemiologu i njohur Erion Dasho tha mbrëmjen e sotme në emisionin Open se Komiteti Teknik në Shqipëri nuk ka një strategji të saktë lidhur...

“Nuk është hata, është sëmundje”/ Mjeku Dasho: Covid-19, pas dy vjetësh...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan se Covid-19 nuk është një hata, por një sëmundje. Madje Dasho...

“Kundër Covid-19 duhej të angazhohej i gjithë sistemi shëndetësor”/ Këshilla e...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, shprehet se pavarësisht të mirave dhe të metave, Shqipëria ka sistem shëndetësor, ku edhe në fshatin më të...

“Testim javor për të punësuarit në Call Center dhe fasoneri”/ Dr....

Eksperti i shëndetit publik, Dr. Erion Dasho, përmes një postimi në rrjetet sociale këshillon testimin javor me tampon për punonjësit e Call Center dhe...

“Masat e Qeverisë kundër-produktive”/ Eksperti Dasho propozon skemën e hapjes

Kundër-produktive i ka cilësuar eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, masat e Qeverisë, që lejoi të shtunën pensionistët dhe nënat me fëmijë të dielën,...

“Ti kthehemi normalitetit, kjo situatë nuk është luftë”/ Apeli i mjekut...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, i cili është kthyer nga Gjermania për të dhënë ndihmën e tij në Shqipëri, shprehet se ka ardhur...

Covid 19 Eksperti Erion Dasho: Masat aktuale të ezauruara, momenti të...

Mjeku Erion Dasho jeton në Gjermani, ku po jep kontributin e tij ndërsa vendi po kalon një situatë të vështirë për shkak të pandemisë....
WhatsApp DENONCO