E premte, Prill 10, 2020
Etiketimet Cupi

Etiketim: cupi

VIDEO/ Nuk e respekton dot karantinën, i duhet të mbledhë kanoçe

Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi, ka publikuar në rrjetet sociale historinë e një qytetari që mbledh kanaçe në Bulqizë dhe që nuk rri dot...

“Shijakun e goditi edhe tërmeti i qeverisë” / Ish-deputetja: 400 shtëpi...

Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi, përmes një postimi në rrjet ka sjellë në vëmendje situatën në Shijak, që sipas saj është goditur jo vetëm...

Helmimi masiv i banorëve të Bulqizës, apeli i fortë/ Prokuroria të...

Numri i të prekurve nga helmimi në Bulqizë po shkon drejt 100 persona. Kjo të paktën është bërë e ditur nga ish-deputetja e Qarkut...

Shpallja e Ramës ‘Qytetar Nderi’, fyerje e dinjitetit të dibranëve/ Ish-deputetja...

Dhurata Çupi, ish-deputete e PD-së, ka reaguar lidhur me shpalljen qytetar Nderi të Edi Ramës nga këshilli bashkiak i Dibrës. Çupi, ndërsa e konsideron Ramën,...

Pas akuzave të ish-deputetes/ Elisa e Ramës: S’jam shefe e Oltës,...

Elisa Spiropali, Zëdhënëse e Qeverisë dhe ministre Shteti për Marrëdhëniet me Parlamentin, ka reaguar ndaj ish-deputetes Dhurata Çupi. Kjo e fundit në një deklaratë për...

Lobimi i PD në SHBA/ Ish-deputetja akuza Prokurorisë: Veprime të paprecedenta...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, u shpreh se me Edi Ramën kryeministër nuk mund të ketë zgjedhje lokale dhe as të përgjithshme. Ajo foli...

Qeveria në bunker/ Ish-deputetja thumbon ministren e Ramës: U mbylle në...

Dhurata Çupi, ish-deputete e PD-së, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me takimin që ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka zhvilluar me...
WhatsApp DENONCO